Inzendingen

27-05-2024 8 tot 10 jaar WSKO Verburch-hof POELDIJK
27-05-2024 8 tot 10 jaar WSKO Verburch-hof POELDIJK
27-05-2024 8 tot 10 jaar WSKO Verburch-hof POELDIJK
27-05-2024 8 tot 10 jaar WSKO Verburch-hof POELDIJK
13-05-2024 6 tot 8 jaar De lisbloem LISSE
13-05-2024 Taalschool de werelddelen HEERLEN
12-05-2024 6 tot 8 jaar Eben Haezerschool GOEDEREEDE
09-05-2024 10 tot 12 jaar De Nieuwe Internationale School Esprit AMSTERDAM
14-04-2024 6 tot 8 jaar Basisschool 't Wold
10-04-2024 6 tot 8 jaar Groen van Prinstererschool
06-04-2024 6 tot 8 jaar Montessori Beverwijk BEVERWIJK
04-04-2024 6 tot 8 jaar De Ploeg APELDOORN
03-04-2024 6 tot 8 jaar Sint Jozefschool in Volendam VOLENDAM
03-04-2024 6 tot 8 jaar CP de l'école des Charmettes à Lagnieu LAGNIEU
15-02-2024 6 tot 8 jaar De Bouwsteen 'S-GRAVENDEEL
14-02-2024 6 tot 8 jaar obs De Globe ROTTERDAM
07-12-2023 8 tot 10 jaar ‘T Spectrum PEIZE
01-12-2023 6 tot 8 jaar Eben Haezerschool GOEDEREEDE
22-11-2023 8 tot 10 jaar Gelderlandschool DEN HAAG
13-11-2023 8 tot 10 jaar Prins Floris EDE
24-05-2023 8 Algemene School Oost BERGEN OP ZOOM
22-05-2023 groep 6 WSKO De Verburch-Hof POELDIJK
15-05-2023 Alle klassen Basisschool de Pirapoleon AUSTERLITZ
05-05-2023 groep 6 WSKO De Verburch-Hof POELDIJK
18-04-2023 Het Kompas KRIMPEN A/D/ IJSSEL
18-04-2023 groep 6 WSKO Verburch-hof POELDIJK
18-04-2023 groep 6 WSKO Verburch-hof POELDIJK
18-04-2023 groep 6 WSKO Verburch-hof POELDIJK
30-03-2023 groep 6 WSKO De Verburch-Hof POELDIJK
23-03-2023 groep 6 WSKO De Verburch-Hof POELDIJK
22-03-2023 groep 6 WSKO De Verburch-Hof POELDIJK
16-03-2023 groep 6 WSKO De Verburch-Hof POELDIJK
10-03-2023 groep 6 WSKO De Verburch-Hof POELDIJK
09-03-2023 groep 6 WSKO De Verburch-Hof POELDIJK
08-03-2023 groep 6 WSKO De Verburch-Hof POELDIJK
23-01-2023 8 Algemene School Oost BERGEN OP ZOOM
18-01-2023 4/5/6 De Driesprong RUURLO
18-01-2023 4b Obs Kortland KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
20-12-2022 Groep JK SBO Noorderlicht TILBURG
12-12-2022 groep 6 WSKO De Verburch-Hof POELDIJK
20-11-2022 groep 6 WSKO De Verburch-Hof POELDIJK
15-11-2022 Groep 7 RSV ROTTERDAM
30-05-2022 Bovenbouwlocatie Kindcentrum Sittard SITTARD
19-05-2022 Groep 4 Basisschool De Regenboog UTRECHT
28-04-2022 4/5/6 De Driesprong RUURLO
21-04-2022 3 De Lisbloem LISSE
15-04-2022 6 IKC de Paradijsvogel VOGELENZANG
25-03-2022 5 Basisschool De Fontein HILLEGOM
04-03-2022 3-4 De Kring SCHIJNDEL
21-02-2022 6 IKC de Paradijsvogel VOGELENZANG
03-01-2022 5 Algemene School Oost BERGEN OP ZOOM
03-01-2022 5 Algemene School Oost BERGEN OP ZOOM
18-11-2021 6 IKC de Paradijsvogel VOGELENZANG
15-11-2021 6 IKC de Paradijsvogel VOGELENZANG
15-11-2021 6 IKC de Paradijsvogel VOGELENZANG
21-05-2021 4-5 Basisschool De Regenboog Utrecht UTRECHT
18-05-2021 Groep 3 CBS Het Mozaiek DELFT
17-05-2021 groep 7/8 Bbs De Vuurvogel HELMOND
17-05-2021 8 Saltoschool de Klapwiek EINDHOVEN
10-05-2021 Groep 3,4,5,6,7,8 OBS “De Wegwijzer” nevenvestiging van Op Koers SINDEREN
07-05-2021 4-5 Basisschool De Regenboog Utrecht UTRECHT
07-05-2021 3a bs de beemd SCHIJNDEL
04-02-2021 6 De Overplaats SASSENHEIM
01-12-2020 6 WSKO De Verburch-Hof POELDIJK
20-11-2020 5,6,7,8 Het Kleurenorkest LIMMEN
20-11-2020 3 De Lisbloem LISSE
10-11-2020 8b De Beerze MIDDELBEERS
19-05-2020 6 Kerst Zwartschool RUURLO
15-05-2020 3 OBS De Biezenkring DONGEN
15-05-2020 7 Looschool 'T LOO
15-05-2020 5/8 IBS Elif Hoorn HOORN NH
15-05-2020 5/8 IBS Elif Hoorn HOORN NH
15-05-2020 3 De lisbloem LISSE
11-05-2020 5/8 IBS Elif Hoorn HOORN NH
30-04-2020 Groep 5 BS De Vlasbloem ZUIDLAND
14-04-2020 groep 6-7-8 bs De Maasparel STEVENSWEERT
03-04-2020 Groep 5 BS De Vlasbloem ZUIDLAND
27-03-2020 8 Tessa Van den brink REEUWIJK
20-02-2020 Groep 5 BS De Vlasbloem ZUIDLAND
03-01-2020 Groep 5 BS De Vlasbloem ZUIDLAND
03-01-2020 Groep 4,5,6 o.b.s. de Zandhorst BREEZAND
03-01-2020 groep 1-2-3 Brede school St. Martinus ZEVENAAR
18-11-2019 3 De Ploeg APELDOORN
15-11-2019 Plusklas Bs Armhoefse Akker TILBURG
24-05-2019 3-4 S pcb het Kompas KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
14-05-2019 3/4 Openbare Daltonschool Overschie ROTTERDAM
14-05-2019 3/4 Openbare Daltonschool Overschie ROTTERDAM
14-05-2019 3/4 Openbare Daltonschool Overschie ROTTERDAM
14-05-2019 3/4 Openbare Daltonschool Overschie ROTTERDAM
14-05-2019 3/4 Openbare Daltonschool Overschie ROTTERDAM
14-05-2019 3/4 Openbare Daltonschool Overschie ROTTERDAM
14-05-2019 3/4 Openbare Daltonschool Overschie ROTTERDAM
14-05-2019 3/4 Openbare Daltonschool Overschie ROTTERDAM
14-05-2019 3/4 Openbare Daltonschool Overschie ROTTERDAM
14-05-2019 3/4 Openbare Daltonschool Overschie ROTTERDAM
09-05-2019 3-4 Dr Jac P. Thijsseschool RENKUM
02-05-2019 Groep 3 OBS de Moolhoek KAPELLE
25-04-2019 5678 Odbs 't Echtenest ECHTEN
05-04-2019 3-4 S pcb het Kompas KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
05-04-2019 3 De Pollenhof HEDEL
22-03-2019 3-4 S pcb het Kompas KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
22-03-2019 3-4 S pcb het Kompas KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
17-12-2018 3 De Pollenhof HEDEL
03-12-2018 5/6 OBS kudestaart KUDELSTAART
15-11-2018 5678 Odbs 't Echtenest ECHTEN
13-11-2018 onderbouw BS De Maasparel STEVENSWEERT
WIN DE GOUDEN BLOEMBOL 2024
UPLOAD JE EIGEN FOTO/VIDEO